Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Sukces tenisistów ze Szkoły Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie

Sukces tenisistów ze Szkoły Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie reprezentowali Gminę Żarki w eliminacjach Turnieju Tenisa Stołowego organizowanego przez powiat myszkowski. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w MOSiR w Myszkowie. Turniej był skierowany do dzieci i młodzieży wszystkich szkół podstawowych z terenu powiatu myszkowskiego.

W grupach rozgrywano mecze systemem „losowym”, drużyny składały się z 3 zawodników, którzy nie tylko dobrze się bawili, ale i wspaniale rywalizowali, mimo swojego młodego wieku. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, co bardzo cieszyło organizatorów oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Przybynowie – Piotr Brymora, Paweł Rolka, Daniel Stępień - zdobyli I miejsce, kwalifikując się do zawodów na szczeblu międzypowiatowym. W dniu 12.03.2014 r. wzięli udział w Finale Rejonowych Igrzysk 2013/2014 tenisa stołowego chłopców w Zawierciu, gdzie zajęli II miejsce.  Za przygotowanie uczniów do turnieju odpowiedzialny był nauczyciel Marcin Todynek. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu.
 

21

MAR

2014

1615

razy

czytano