Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Sprawozdanie z rejonowych zawodów strzeleckich

Sprawozdanie z rejonowych zawodów strzeleckich

W na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Żarki – Pana Klemensa Podlejskiego  25 m, pozycja stojąca, Mag 95.
   
W klasyfikacji zespołowej Kół LOK wzięło udział 18 drużyn.

I miejsce zajęła drużyna  LOK Relaks zdobywając 422 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Homik Andrzej, Lorens Kazimierz, Janas Krzysztof, Majewski Krzysztof, Miroszewski Kaziemierz
 
II miejsce zajęła drużyna  LOK  Siedlec Duży zdobywając 404 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Orda Andrzej, Ścigała Krzysztof, Kozak Piotr, Orda Piotr, Ociepka Mateusz.

III miejsce zajęła drużyna  LOK Poraj I zdobywając 401 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sawicki Grzegorz, Sawicki Artur, Sawicki Piotr, Ligus Adrian, Knapik Juliusz.

IV miejsce  zajęła drużyna LOK Nadwarcie I  zdobywając 373  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Dziuk Adam, Sularz Jacek, Miklas Artur, Wieczorek Grzegorz, Śmietana Zbigniew, Gabryś Krzysztof.

V miejsce zajęła drużyna LOK Poraj II zdobywając 366 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Synowiec Marcin, Kowal Andrzej, Maszczyk Jerzy, Wietrzyński Arkadiusz, Raźniewski Bogdan 
.
VI miejsce zajęła drużyna  LOK Jarter I  zdobywając 337 pkt.
W skład drużyny wchodzili:  Męcik Zbigniew, Świderski Marcin, Dyja Dariusz, Widera Kazimierz, Okuliński Marek.

VII miejsce zajęła drużyna LOK Eurolas  zdobywając 325  pkt
W skład drużyny wchodzili: Wołoch Tomasz, Wiśniewski Andrzej, Maszczyk Zbigniew, Lewandowski Zbigniew, Kucharski Krzysztof

VIII miejsce zajęła drużyna LOK SG Damian I  zdobywając 325 pkt
W skład drużyny wchodzili: Kurczyński Marcin, Kurczyński Adam, Gębski Sylwester, Kidawka Donalt, Paterek Tomasz.

IX miejsce  zajęła drużyna  LOK Kaliber zdobywając 324 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Czerwiński Andrzej, Wysocki Jarosław, Radosz Piotr, Tomasz Bora, Tomek Musialik.

X miejsce zajęła drużyna LOK Pińczyce  zdobywając 317  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Męcik Ludwik, Męcik Benjamin, Ptasik Konrad, Bąk Paweł, Nacyczyński Piotr.

XI miejsce zajęła drużyna  LOK Marcus I  zdobywając 287 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Krzyczmonik Robert, Merta Jacek, Bartoszek Marek, Kubiński Jacek, Krzyczmonik Michał

XII miejsce zajęła drużyna LOK Sokpol zdobywając 281  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Makuch Piotr, Okularczyk Marcin, Zamorowski Tomek, Paternak Włodzimierz, Wietrzyński Jacek.
   
XIII miejsce  zajęła drużyna  LOK Nadwarcie II zdobywając 270 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kołodziejczyk Przemek, Miklas Artur, Siurda Andrzej, Roba Cezary, Siurda Edmund.

XIV miejsce zajęła drużyna  LOK Strzelec Wojsławice zdobywając  265 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Opiłka Mariusz, Gross Adam, Świtała Andrzej, Tomasz Bora, Tomasz Wolski.

XV miejsce zajęła drużyna  LOK Jarter II  zdobywając 256 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Noszczyk Ireneusz, Wiewióra Paweł, Grabiński Leszek, Leszek Grzegorz, Jeziorski Marian.

XVI miejsce zajęła drużyna  LOK Protector zdobywając 248 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Musialik Tomasz, Bulski Stanisław, Biały Arkadiusz, Miklas Rafał, Olech Mieczysław.

XVII miejsce zajęła drużyna  LOK SG Damian II zdobywając 234  pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Jerzy, Wróbel Sławomir, Bernacki Robert, Gross Marek, Karczyński Damian.

XVIII miejsce  zajęła drużyna  LOK Winowno  zdobywając  139 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Wilk Krzysztof, Czyrek Ryszard, Cesarz Damian, Falczyński Sebastian, Kumor Mariusz.
 

11

KWI

2014

1101

razy

czytano