Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Boiska w Przybynowie, Zawadzie, Jaworzniku i Kotowicach.

Boiska w Przybynowie, Zawadzie, Jaworzniku i Kotowicach.

Jeszcze w tym roku powstają boiska wielofunkcyjne w czterech sołectwach za kwotę 873 300,00 zł. Umowa jest już podpisana. Prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Gmina Żarki przystępuje do realizacji kolejnego zadania inwestycyjnego zapisanego w tegorocznym budżecie. W wyniku przetargu nieograniczonego, który odbył się  w połowie marca została wybrana oferta Przedsiębiorstwa Handlowo – Usługowego GRUMIX z Gminy Słupia z ceną brutto: 873 300,00 zł. W przetargu wzięło łącznie 13 firm.
- Prace będą realizowane w pierwszej kolejności w Przybynowie oraz w Kotowicach, w okresie wakacyjnym w Zawadzie i w Jaworzniku – wyjaśnia burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

W efekcie do końca listopada tego roku powstaną boiska  sportowe wielofunkcyjne o wymiarach 22,0m x 44,00m, ogrodzone, wyposażone w piłkochwyty.  Ogrodzenie wyposażone będzie w furtki oraz bramę z zamykaniem na klucz. Nawierzchnia boiska będzie wykonane ze sztucznej trawy. Zostaną zamontowane następujące urządzenia: bramki do piłki ręcznej, kosze do
koszykówki, słupki do siatkówki i tenisa ziemnego.

Projekt uzyskał dofinasowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich z Partnerstwa Północnej Jury.
 

14

KWI

2014

1579

razy

czytano