Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Balet na scenie

W dniu 8 czerwca odbył się drugi  koncert galowy podopiecznych Ogniska Baletowego w Żarkach. Na scenie zaprezentowało się 5 grup, które  działają w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Zajęcia prowadzą baletmistrz Łukasz Zasik i akompaniatorka Nina Otręba.
W przepięknych strojach, specjalnie uszytych na potrzeby pokazu, dzieci zaprezentowały różne tańce, nie tylko klasyczne. Licznie zgromadzona widownia mogła obejrzeć: taniec irlandzki, walca, marsz i inne tańce estradowe. Dodatkową atrakcją pokazu był taniec w wykonaniu solistki baletu z zespołu Śląsk i baletmistrza Łukasza Zasika. Wszyscy zgromadzeni nagrodzili występujących gromkimi brawami, na które bardzo zasłużyli.

Honorowy patronat nad ogniskiem objął Burmistrz Klemens Podlejski, a patronat medialny  Gazeta Myszkowska.

Już dziasiaj zapraszamy wszystkich obecnych i nowych podopiecznych do udziału w zajęciach w przyszłym sezonie – od września br. Terminy zapisów i przesłuchań dla kandydatów: 25 i 28 sierpnia 2014 r. w godzinach 16.30 – 19.00, 1 i 4 września 2014 r. w godzinach 16.30 – 19.00 – sala baletowa w Domu Kultury w Żarkach.
 

10

CZE

2014

8620

razy

czytano