Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Spektakl PROSTY-TRUTKI w MGOK Żarki.

Spektakl PROSTY-TRUTKI w MGOK Żarki.

Serdecznie zapraszamy w dniu 20 czerwca 2014 (piątek)  o godz. 17:00 do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach.  Na scenie zostanie zaprezentowany  spektakl PROSTY-TRUTKI w wykonaniu grupy Fajrant z Domu Kultury w Myszkowie. Wstęp wolny.
 
O czym opowiada spektakl? Oto fabuła: Anna jest szefową prywatnej telewizji. Leszek to senator z powołania. Anna szykuje nowy program z serii “Prosty-Trutki”. Leszek nie może się pogodzić z tym, że żony ciągle nie ma w domu. Pewnego dnia na drodze małżonków z wieloletnim stażem pojawiają się młodzi, ambitni i seksowni kochankowie. Nie jest łatwo zataić romans i udawać, że szminka na kołnierzyku to sok z malin, a obcy mężczyzna w sypialni, to pan, który sprzedaje perfumy. Jak z dwuznacznych sytuacji wybrną Anna, Leszek, Ewelina i Wojtek? Z pewnością każde z nich ma opracowany plan. Tylko czy mają również plan B? Pełna zabawnych dialogów i humorystycznych ripost współczesna historia.
 
Scenariusz i reżyseria - Joanna Ożóg
Choreografia - Marta Muszczak
 
Obsada: Joanna Ożóg, Jakub Szczepańczyk, Wiktoria Rutkowska, Bartosz Ociepka, Wiktoria Chmielarz, Berenika Dyja, Alicja Kaźmierczak, Wiktoria Kunc, Milena Piętak, Karolina Kozera, Dominika Mędrek, Piotr Musialik
 

16

CZE

2014

1143

razy

czytano