Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.

Burmistrz Miasta i Gminy Żarki informuje, iż Gmina otrzymała dotację z Ministerstwa Gospodarki na przeprowadzenie inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

W związku z powyższym, na przełomie czerwca i lipca na terenie Gminy zostanie przeprowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest przez pracowników Firmy PROJECT4ECO Sp. z o.o. z siedzibą w Krupskim Młynie. Osoby przeprowadzające inwentaryzację będą posiadały stosowne upoważnienie Burmistrza Miasta i Gminy Żarki oraz będą posiadały odblaskowe kamizelki z informacją „Inwentaryzacja Azbest”. Przeprowadzona inwentaryzacja posłuży do zaktualizowania Programu Usuwania Azbestu i Wyrobów Zawierających Azbest z terenu Gminy, który umożliwi pozyskanie środków finansowych na demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest w następnych latach.

Prosimy o wyrozumiałość i udzielanie pracownikom Firmy PROJECT4ECO Sp. z o.o. niezbędnych informacji, również o azbeście zdemontowanym w celu pełnej inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

Więcej informacji na temat prac związanych z inwentaryzacją wyrobów zawierających azbest w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki pok. 5 lub pod nr tel. 34 314 80 36 wew. 32.

Burmistrz Miasta i Gminy Żarki

24

CZE

2014

1546

razy

czytano