Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Czatachowa z projektem

Czatachowa z projektem

W czasie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Żarkach przedstawiciele sołectwa Czatachowa Edyta Skrzypiciel i Włodzimierz Skrzypiciel podsumowani działania w ramach projektu „Co w sobie chowa Czatachowa”. Przedsięwzięcie realizowała  Ochotnicza Straż Pożarna wraz z młodzieżą z w ciągu ostatnich miesięcy.

Prezentacja multimedialna została pokazana radnym, sołtysom, przewodniczącym osiedli, kierownikom jednostek organizacyjnych oraz gościom. Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Żarkach Andrzej Jakóbczak  przy tej okazji wręczyli serdeczne podziękowania dla osób zaangażowanych w realizacji projektu.

Podziękowania otrzymali: Kazimiera Konieczna, Zenobia Cembrzyna, Teresa Wojtczak, Edyta Skrzypiciel, Sławomir Szecówka, Włodzimierz Skrzypiciel. Każda z tych osób była zaangażowana na innym etapie projektu, ale zdarzało się,  iż współuczestniczyła w kilku realizowanych działaniach. W ramach projektu organizowano warsztaty, festyn, spotkania integracyjne. Wszystko po to, aby w Czatachowie żyło się lepiej.

Przedsięwzięcie „Co w sobie chowa Czatachowa” było realizowane przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.
 

04

LIP

2014

1525

razy

czytano