Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Głosowanie ostatniej szansy.

Głosowanie ostatniej szansy.

Już tylko parę dni pozostało, aby oddać głos drogą mailową. Zachęcamy mieszkańców i sympatyków ścieżek pieszo-rowerowych do oddania głosu w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego” . Inwestycja z gmin: Żarki, Niegowa, Janów rywalizuje z 44 innymi.

Gmina Żarki zgłosiła do wojewódzkiego konkursu „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego”  inwestycje pt. Szlak atrakcji turystycznych Województwa Śląskiego (www.jurajskiesciezki.pl).  Zachęcamy do oddawania głosów przez Internet.
W tegorocznej, 15 edycji konkursu zgłoszono 45 realizacje. Zlokalizowane są one na terenie 34 gmin (4 gmin z subregionu północnego, 18 gmin z subregionu środkowego, 7 gmin z subregionu zachodniego i 5 gmin z subregionu południowego). 36 zgłoszeń złożyły gminy, 9 zgłoszeń – inne podmioty (inwestorzy, projektanci).

- Wniosek do konkursu został złożony przez lidera projektu, czyli przez Gminę Żarki, ale przypomnijmy, iż projekt był realizowany w partnerstwie i dotyczy jeszcze gmin Janów i Niegowa – mówi Burmistrz Miasta i Gminy Żarki  Klemens Podlejski.
Na przełomie lipca i sierpnia planowana jest ocena zgłoszonych realizacji przez komisję konkursową złożoną z członków Wojewódzkiej Komisji Architektoniczno-Urbanistycznej.
W dniu 1 sierpnia ruszył plebiscyt internautów. Głosowanie będzie trwało do końca wakacji, a realizacja najpopularniejsza wśród biorących udział w zabawie zostanie uhonorowana Nagrodą Internautów. Laureatów konkursu wyłonionych przez jury poznamy w październiku br.

Przypomnijmy, iż Gmina Żarki w 2012 roku w głosowaniu internatów uzyskała trzecie miejsce za realizacje inwestycji „Przebudowa dawnej Synagogi w Żarkach na potrzeby Ośrodka Kultury.
 

ZAGŁOSUJ KONIECZNIE:
http://www.slaskie.pl/npp/?grupa=20&rok=2014&id_menu=21

Nie zapomnij potwierdzić głosowania drogą mailową. Tylko wówczas głos jest ważny.
 

(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)

05

SIE

2014

1442

razy

czytano