Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Telewizyjna panorama o pieskach znalezionych w lesie.

Telewizyjna panorama o pieskach znalezionych w lesie.

Gmina Żarki szuka domu dla dwóch suczek. Szóstka ich rodzeństwa została już wydana w dobre ręce. Pieski zostały znalezione pośrodku lasu w Kotowicach przez Józefa Męcika, który wybral się na grzyby, ale z przerażeniem swierdził, iz zamiast prawdziwków trafił na osiem czworonogów. Zawiadomił Straż Miejską w Żarkach. Cała psia rodzinka została przewieziona w miniony czwartek do Żarek rosto do weterynarza.

- Psy zostały odrobaczone, odpchlone, odkleszczone. Ich stan jest dobry – mówi komendant Straży Miejskiej w Żarkach Mariusz Nowak. – Nie chcemy, aby trafiły do schroniska. Psy maja zabezpieczone tymczasowe schronienie i szukamy dla nich domów.

W poszukiwanie włączyła się TVP Katowice. Materiał telewizyjny jest dostępny pod adresem: http://www.tvp.pl/katowice/informacyjne/aktualnosci/wideo/22-sierpnia-2014-2200/16539962

W tej chwili do wydania pozostały już tylko dwie suczki. Osoby zainteresowane sześciotygodniowym czworonogami proszone są o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy w Żarkach pod numerem telefonu: (34) 314 80 36 w. 42.

Tematem zainteresowała się również Panorama. O bestialstwie ogladaj pod adresem: http://panorama.tvp.pl/16570265/ludzkie-bestialstwo

25

SIE

2014

1731

razy

czytano