Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Musical Gala na Sto na rzecz niepełnosprawnych.

Musical Gala na Sto na rzecz niepełnosprawnych.

Ludzie samorządu i biznesu wspólnie na scenie, tym razem w musicalu. Zaśpiewają znane piosenki w nowej aranżacji. Dochód z przedstawienia przeznaczają na dzieci niepełnosprawne w Żarkach i Myszkowie. Od wtorku(16.09.) można kupować bilety na przedstawienie charytatywne pt. Gala na Sto w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Miejsca można rezerwować już dzisiaj.

Dwa miasta, dwie organizacje pozarządowe, dwa domy kultury i znaczna grupa samorządowców z powiatu, przedstawicieli biznesu, polityki, kultury włączyła się  w przygotowania charytatywnego przedstawienia pt. „Gala na Sto Tysięcy”. Akcja  prowadzona z inicjatywy Małgorzaty Handzlik po raz kolejny zagości w powiecie myszkowskim. Chorografię przygotuje Katarzyna Miklas, a wszystko wyreżyseruje Tomasz Szulakowski. Patronat objęli: Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak i Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Musical zostanie zaprezentowany w Myszkowie w dniu 27 września (sobota) o godz. 19.00, a następnego dnia 28 września (niedziela) o godz. 18.00 w Żarkach na deskach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach.

Przygotowania do przedstawienia już ruszyły. Role podzielone, trwa dobór kostiumów,  są organizowane próby.  Na scenie pojawi się 29 aktorów w niepowtarzalnych stylizacjach i muzycznych odsłonach. Z gminy Żarki na scenie zobaczymy: właścicielkę firmy Adamis z Żarek Beatę Miszczyk, właścicielkę Złotej Jesieni z Zaborza Agnieszkę Pękalską, dyrektor Szkoły Podstawowej w Zawadzie Annę Wyporską, dyrektora Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Obsługi Szkół Jakuba Grabowskiego,  przewodniczącego Rady Miejskiej w Żarkach Andrzeja Jakóbczaka i komendanta Straży Meijskiej w Żarkach Mariusza Nowaka.
Ceny biletów kształtują się od 30 do 100 zł, w zależności od miejsca i sali.

Szczegóły o spektaklach:

Przedstawienie w Żarkach

28 września, godz. 18.00, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach

Dochód na Stowarzyszenie Cudowne Dzieci działające przy Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych na zakup wyposażenia do Sali Doświadczania Świata

Produkcja i realizacja: Gmina Żarki, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Cudowne Dzieci, Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych.

Sprzedaż biletów
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Moniuszki 2,  42-310 Żarki,  tel. 728 998 806, tel. 662 257 288.

Przedstawienie w Myszkowie

27 września, godz. 19.00, Miejski Dom Kultury

Dochód na organizację Miniturnusu rehabilitacyjnego przez Stowarzyszenie Kreatywni sekcja „W stronę marzeń”. 

Produkcja i realizacja: Urząd Miasta Myszkowa, Miejski Dom Kultury w Myszkowie, Stowarzyszenie Kreatywni sekcja „W stronę marzeń”. 


 

11

WRZ

2014

1783

razy

czytano