Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zajęcia edukacyjne dla rodziców.

Zajęcia edukacyjne dla rodziców.

W dniu 23 października br. o godz. 15.30 w Szkole Podstawowej w Zawadzie zostaną przeprowadzone zajęcia edukacyjne dla rodziców dzieci do 3 roku życia, kobiet w ciąży lub planujących ciążę. Warsztaty organizowane są we współpracy z Bankiem Żywności w Częstochowie. Zajęcia odbędą się w ramach programu 1000 PIERWSZYCH DNI DLA ZDROWIA realizowanego przez  Bank Żywności w Częstochowie przy wsparciu Fundacji Nutricia.  Do akcji przyłączyła się również Gmina Żarki.

Zajęcia składają się z dwóch części, z których pierwsza poświęcona jest właściwemu odżywianiu dzieci do 36 miesiąca życia. Druga porusza problematykę zdrowego odżywiania się kobiet w ciąży oraz karmienia piersią. Zajęcia prowadzone będą przez dietetyka. Każdy uczestnik otrzyma poradnik zdrowego odżywiania dzieci w początkowym okresie życia i inne materiały dotyczące tej problematyki.
Program 1000 PIERWSZYCH DNI DLA ZDROWIA jest realizowany przez Fundację Nutricia wspólnie z Bankami Żywności od 2013 r. Celem programu jest wprowadzenie pozytywnych nawyków żywieniowych u kobiet ciężarnych i dzieci do trzeciego roku życia.
Bank Żywności w Częstochowie jest jednym z sześciu podmiotów realizujących program w 2014 r.

Kolejne spotkanie w dniu 20 listopada (czwartek) w Przedszkolu Publicznym w Żarkach o godz. 16.00. zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.

22

PAŹ

2014

1269

razy

czytano