Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Fryzjer nie tylko dla pań!

Fryzjer nie tylko dla pań!

Pełen zakres usług fryzjerskich, możliwość umówienia się w dogodnej godzinie, regeneracja i nawilżanie włosów z użyciem pilęgnicy, keratynowa odbudowa włosa. To i znacznie więcej czeka na klientów w nowym salonie fryzjerskim Domena przy ul. Moniuszki 1 w Żarkach.

W budynku dawnej biblioteki z tygodnia na tydzień przybywa nowych najemców. Obiekt został sprzedany, przeszedł gruntowny remont i pojawiają się tutaj nowe przedsięwzięcia biznesowe. – Żarki zawsze mi się podobały, zdecydowałam się, że tutaj poprowadzę swój salon – mówi właścicielka salonu fryzjerskiego Agnieszka Śliwa.

Wejście do salonu znajduje się od strony ul. Częstochowskiej. Nowocześnie urządzona sala - z dwoma stanowiskami do obsługi, potrzebnym zapleczem i wygodna kanapą - już przypadła do gustu pierwszym klientom. - Najważniejsze są jednak usługi i ich jakość. Służymy poradą w doborze fryzury, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Pracujemy na farbach Matrix. Specjalnością zakładu jest zabieg regenerująco-nawilżający z użyciem pilęgnicy. Doskonały dla fryzur po częstym farbowaniu  i częstym używaniu prostownicy – przekonuje  Agnieszka Śliwa.

W salonie są dostępne: strzyżenie damskie, męski, dziecięce, koloryzacja, wykonanie trwałej i uelastyczniania, prostowanie. Można umówić się na fryzury ślubne, komunijne, wizytowe.  - Dla dzieci posiadamy fotelik fryzjerski dla najmłodszych klientów salonu, a  dla stałych klientów są przewidziane rabaty – mówi Agnieszka Śliwa.

Godziny otwarcia: poniedziałek: 10.00 – 17.00, wtorek – czwartek: 9.00 – 17.00, piątek: 10.00 – 19.00, sobota: 9.00 – 14.00. Istnieje możliwość umówienia się w dogodnej godzinie dla klienta.

Warto dodać, iż salon fryzjerski jest połączony bezpośrednio z salonem kosmetycznym Le Papillon. Obok znajduje się sklep z polskiej sieci Drogerii Jasmin.

Salon Fryzjerski Domena
Agnieszka Śliwa
Ul. Moniuszki 1, 42 – 310 Żarki
Tel. 503 624 559
 

27

PAŹ

2014

6795

razy

czytano