Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Złote Gody 2014

Szesnaście par z gminy Żarki otrzymało w tym roku Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach odbyła się w dniu 20 października.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie ustanowiono jako nagrodę dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Medal przyznaje Prezydent RP, ale wnioskują o niego wojewodowie. W czasie uroczystości w Żarkach medale były wręczane przez kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Żarkach Joannę Jarosz, burmistrza Klemensa Podlejskiego i przewodniczącego Rady Miejskiej w Żarkach Andrzeja Jakóbczaka.

Oto lista odznaczonych medalem w 2014 roku: Bożena i Jerzy Błaszczykowie, Stanisława i Franciszek Bublowie, Wiesława i Edward Gracowie, Mira i Bogusław Kowaccy, Krystyna i Józef Kozyrowie, Katarzyna i Stanisław Nowakowscy, Marianna i Winicjusz Pietruchowie, Eugenia i Zygmunt Plackowie, Mariana i Alojzy Pompkowie, Krystyna i Bolesław Pompkowie, Małgorzata i Wiesław Radoszowie, Janina i Jerzy Sochowie, Joanna i Krzysztof Sulerzowie, Joanna i Eugeniusz Świerdzowie, Zofia i Roman Świerdzowie, Krystyna i Ryszard Tyrkowie.

Parom złożono gratulacje oraz życzenia zdrowia oraz dalszego wspólnego życia w otoczeniu rodziny.

(przygotowała: Katrzyna Kulińska-Pluta, fot. http://www.prokolorfoto.pl)
 

Złote Gody 2014. Fot. www.prokolorfoto.pl (Ilość zdjęć w galerii: 65)

28

PAŹ

2014

9031

razy

czytano