Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Zarządzanie finansami w NGO

Zarządzanie finansami w NGO

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (NGOs) 14 listopada do udziału w szkoleniu pt. „Zarządzanie finansami w NGO”.

Głównym tematem szkolenia będzie omówienie ram prawnych pozyskiwania środków przez organizacje pozarządowe z takich źródeł jak: darowizny, sponsoring, zbiórki publiczne, loterie, składki członkowskie czy odpłatna działalność pożytku publicznego.

Szkolenie „Zarządzanie finansami w NGO” odbędzie się 14 listopada (piątek) w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ul. Piastowskiej 1 (budynek MOK „CENTRUM”). Zajęcia rozpoczną się o godzinie 15.00. i potrwają 8 godzin lekcyjnych. Przewidziano również przerwę na posiłek. Szkolenie poprowadzi pan Michał Szafrański. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy go przesłać na adres: gebka@cil.org.pl

Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 w Zawierciu lub faksem na numer 32/670 20 14. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja na szkolenie pt. „Zarządzanie finansami w NGO” trwa do 12.11.2014 r.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, REGON, kod PKD organizacji (w przypadku, gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  

 

04

LIS

2014

1125

razy

czytano