Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Drogeria Jasmin w centrum Żarek.

Drogeria Jasmin w centrum Żarek.

Otworzyła się nowa drogeria w budynku dawnej biblioteki - drogeria Jasmin. Ma dobry wybór kosmetyków, miły personel, jest ładnie zaaranżowana, elegancka grafika utrzymana jest w barwach sieci – odcieniach różu i zieleni.

Polska sieć drogerii Jasmin istnieje na rynku od kwietnia 2010 roku. Na początku działalności było 30 drogerii, a na koniec 2011 roku w sieci działało już 165 drogerii. Drogeria współpracuje ze wszystkimi koncernami kosmetyczno – chemicznymi. Dla drogerii Jasmin ważny jest polski producent , dlatego na pólkach znajdziemy takie marki: Pierre Rene, Bell, Joko, PAESE, Eveline.

Sklep oferuje szeroką gamę produktów kosmetycznych, higienicznych i chemicznych w korzystnych cenach. Na półkach klienci znajdą artykuły czołowych producentów, m.in.: L`Oreal, Eris, Lirene, Bielenda, Kolastyna, Maybelline, Pierre Rene, Bell, Paese, Nivea,  Colgate i wielu innych. W drogerii Jasmin, obok znanych marek krajowych i zagranicznych producentów, sprzedawane są także produkty pod markami własnymi Jasmin – MG Magic, Party, Cashmere, Mati, Cari. W drogerii Jasmin można także znaleźć kosmetyki marki własnej do pielęgnacji włosów i paznokci.

Mati - produkty do utrzymania czystości, za pomocą których można przeprowadzić generalne sprzątanie - począwszy od zmywania naczyń, poprzez mycie okien, sprzątanie łazienki, na nabłyszczaniu podłogi skończywszy. Seria nie ogranicza się tylko do środków czyszczących, ale zawiera również gamę ścierek, zmywaków, rękawice gospodarcze itp. Jest to marka komplementarna.

Cashmir to szeroka gama artykułów higienicznych począwszy od ręcznika kuchennego poprzez papier toaletowy po artykuły higieny "wacianej": płatki kosmetyczne i patyczki, chusteczki higieniczne etc.

Cari to marka zawierająca podstawowe kosmetyki jak: emulsje do kąpieli, mydła, żele pod prysznic, szampony itp.

W drogerii Jasmin również znajdziemy szeroki wybór akcesoriów kosmetycznych w bardzo dobrych cenach.

Aby zadowolić klientów, drogeria Jasmin wydaje co miesiąc nową gazetkę promocyjną.  W gazetce znajdują się w markowe produkty takie jak perfumy, mydła, dezodoranty, proszki do prania, szampony, a także produkty drogeryjne.

Drogeria Jasmin stale udoskonala asortyment oraz dostosowuje go do potrzeb klientów.  Regularnie wprowadza nowości i organizuje akcje promocyjne. Serdecznie zapraszamy na zakupy do nowej, polskiej drogerii Jasmin.

Warto dodać, iż obok drogerii funkcjonują już pod tym samym dachem Salon Fryzjerski Domena oraz Salon Kosmetyczny Le Papillon.

Drogeria Jasmin
ul. Moniuszki 1
42-310 Żarki

godziny otwarcia:
od pn. do pt. 9.00 - 17.00
sob. 9.00 - 17.00


https://www.facebook.com/pages/Drogeria-Jasmin-%C5%BBarki/645062695615035
 

04

LIS

2014

1736

razy

czytano