Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Szkolenie. Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie

Szkolenie. Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (NGOs) 28 listopada do udziału w szkoleniu pt. „Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie”. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą sporządzania wniosku o dofinansowanie z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Zostaną im przybliżone zasady sporządzania problematyki, celów, wskaźników projektu oraz tworzenia budżetu i harmonogramu. Konkurs FIO 2015 ma zostać ogłoszony jeszcze w bieżącym roku. Warto więc poprzez udział w szkoleniu profesjonalnie przygotować się do aplikowania w konkursie. 

Szkolenie „Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie” odbędzie się 28 listopada (piątek) w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ul. Piastowskiej 1 (budynek MOK „CENTRUM”). Zajęcia rozpoczną się o godzinie 14.00 i potrwają 8 godzin lekcyjnych. Przewidziano również przerwę na posiłek. Szkolenie poprowadzi pani Monika Matyja. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy go przesłać na adres: gebka@cil.org.pl

Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 w Zawierciu lub faksem na numer 32/670 20 14. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja na szkolenie pt. „Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie” trwa do 26.11.2014 r.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, REGON, kod PKD organizacji (w przypadku, gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: http://cil.org.pl/aktualnosci/glowna/szkolenie-quot-zasady-tworzenia-projektow-i-pisanie-wnioskow-o-dofinansowanie2-quot

 

 

19

LIS

2014

1457

razy

czytano