Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Jasełka w Kotowicach

Jasełka w Kotowicach

Społeczność w Kotowicach nie jest może zbyt wielką, ale z pewnością bardzo zintegrowaną. W okresie świątecznym nie mogła zabraknąć wspólnego spotkania integracyjnego i tradycyjnych jasełek.

Jasełka przygotowane przez dzieci i rodziców pod fachową opieką nauczycielki Żanety Okraski we współpracy z radnym Pawłem Labochą i sołtysem Kotowic Łukaszem Kotem zostały wystawione w remizie OSP w Kotowicach. W przedstawieniu jasełkowym  oprócz dzieci w przepięknych strojach z oddziału przedszkolnego udział wzięli także rodzice, chór parafialny pod kierownictwem Ewy Młynarskiej wraz z organistą Wojciechem Palą. Tego dnia zaprezentowała się również grupa kolędnicza w wykonaniu mężczyzn z Kotowic.

Swoją obecnością zaszczyciło uroczystość również wielu zaproszonych gości: Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski, Dyrektor ZEAOS i radny powiatowy Jakub Grabowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Nowak, radna Aneta Bernacka, Dyrektor Przedszkola Publicznego w Żarkach Lidia Szczepankiewicz, Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotowicach Henryk Martyniak, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotowicach Jan Kot oraz wielu mieszkańców Kotowic i okolic.
 

09

STY

2015

1355

razy

czytano