Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Bezpłatne warsztaty narciarstwa biegowego 1 luty.

Bezpłatne warsztaty narciarstwa biegowego 1 luty.

Jeśli ktoś ma ochotę nauczyć się biegać na nartach biegowych to wystarczy wybrać się do Przewodziszowic o godzinie 10:00.  W najbliższą niedzielę (1.02.) zapraszamy na bezpłatne warsztaty narciarstwa biegowego.Przewidywany czas spaceru na nartach po jurajskich ścieżkach około 4 godzin.

-  Wszystkich  chętnych bez względu na wiek zapraszamy  na wyprawę po jurajskich lasach z pięknym zimowym krajobrazem. Warto wcześniej zapisać się telefonicznie szczególnie jeśli ktoś nie ma sprzętu - mówi  Andrzej Jakóbczak z Klubu Biegacza Narciarskiego.

Zbiórka o godzinie 10.00 w Przewodziszowicach na parkingu.  Na miejscu można wypożyczyć narty biegowe. Osoby, które dysponują własnym sprzętem proszone są o przywiezienie swoich nart. Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowe informacje udziela  Andrzej Jakóbczak  tel. 664 715 931.

Narty biegowe można również wypożyczyć w Wielofunkcyjnym Centrum Rozwoju Wsi w Suliszowicach. Pod adresem Suliszowice 14a wypożyczalnia działa codziennie. Gospodarz wydaje sprzęt po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – kontakt 605 836 111.

 

29

STY

2015

1945

razy

czytano