Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Szydełko od podstaw

Szydełko od podstaw

To nazwa kursu dostępnego dla wszystkich miłośników ręcznych robótek. Zajęcia od podstaw. Włóczkę i szydełka zapewnia Sklep Niezapominajka przy ul. Strażackiej 2 w Żarkach.

Sklep Niezpominajka w Żarkach rusza z nową propozycją dla mieszkańców powiatu myszkowskiego. W dniu 7 lutego pierwsze spotkanie w ramach kursu „Szydełko od podstaw”.

Zajęcia podzielone są na dwie części. W ramach pierwszej uczestnicy poznają podstawowe sploty, a w drugiej zajmą się nauką czytania schematów graficznych i wykonanie serwetki.

Szczegółowe informacje i zapisy w sklepie Niezapominajka Żarki ul Strażacka 2 w godzinach 9.00-17.00  od poniedziałku do piątku, 9.00 -14.00 w soboty, tel. 690 027 773.

Pasmanteria Niezapominajka oprócz typowej pasmanterii ma w swojej ofercie bogaty wybór włóczek, kordonków i nici do haftu. Na półkach również koraliki i akcesoria do tworzenia biżuterii, wyroby z drewna oraz preparaty do decoupage. W sklepie można kupić ręcznie robioną biżuterię, koronkowe serwety, kartki okolicznościowe oraz przedmioty zdobione techniką decoupage.
 

03

LUT

2015

1470

razy

czytano