Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Bajki edukacyjne z Maciejówki

Bajki edukacyjne z Maciejówki

W dniu 6 marca 2015 roku został rozstrzygnięty Konkursu Plastycznego „Bajki edukacyjne z Maciejówki” . Komisja w składzie: Izabela Szewczyk – Zagroda Edukacyjna Maciejówka, Barbara Zjawińska –  Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach, Elżbieta Balwierz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej po obejrzeniu 118 prac zgłoszonych do konkursu, postanowiła przyznać 20  równorzędnych nagród w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria I – wiek 4 - 6 lat  nagrody otrzymali:
Dominika Strzelczyk - Przedszkole Publiczne w Żarkach, Oliwia Mizera – Odział Przedszkolny przy SP w Zawadzie, Michalina Balsam – Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 35 w Częstochowie, Nadia Gawęda – Koło Plastyczne przy Przedszkolu w Żarkach, Anna Bętkowska – Pińczyce, Kinga Zagusta – Przedszkole w Przybynowie, Kuba Ingram – Przedszkole Publiczne w Żarkach, Ola Skorupa - Przedszkole Publiczne w Żarkach, Monika Kasprzak - Myszków.

Kategoria II – wiek 7 – 9 lat nagrody otrzymali:
Julia Przyborowska – Szkoła Podstawowa w Jaworzniku, Magdalena Radosz – Szkoła Podstawowa w Żarkach, Kacper Szczepańczyk – Szkoła Podstawowa w Jaworzniku, Kamil Kuśmierz – Szkoła Podstawowa w Przybynowie, Emilia Parandyk – Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach, Kuba Bareła – Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Jan Karal – Szkoła Podstawowa w Żarkach, Madzia Garska – Szkoła Podstawowa w Żarkach, Mateusz Dłubała – Szkoła Podstawowa w Przybynowie, Natalia Rzepka - Szkoła Podstawowa w Przybynowie, Jakub Klimas – Szkoła Podstawowa w Żarkach.

Do każdej bajki zostały wybrane i nagrodzone 4 rysunki. Nagrodzone prace zostaną opublikowane książce „Bajki edukacyjne z Maciejówki”.

- Wszystkim serdecznie gratulujemy i  zapraszamy na uroczyste ogłoszenie wyników z wręczeniem nagród, które odbędzie się w Domu Kultury w Żarkach w dniu 8 maja 2015 – mówi Izabela Szewczyk, organizatorka konkursu.

Impreza pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy w Żarkach.

09

MAR

2015

1418

razy

czytano