Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Jurajska Stokrotka w Kotowicach

Jurajska Stokrotka w Kotowicach

Nowe gospodarstwo agroturystyczne powstało z udziałem środków unijnych z Partnerstwa Północnej Jury. Właścicielka Dagmara Ciosek przygotowała trzy pokoje, kuchnię, łazienki z myślą o przyjmowaniu gości.

- Od pewnego czasu rozważaliśmy możliwość uruchomienia usług agroturystycznych. Z udziałem dotacji udało się przygotować trzy pokoje dla gości – mówi właścicielka nowego agrogospodarstwa Dagmara Ciosek.

Pokoje urządzone są w nowym domu, otoczonym rozległym podwórkiem. Gospodarze pozostawili dla siebie parter domu. Na piętrze wydzieli trzy pokoje, w których może wypoczywać do 12 osób.  Jeden pokój jest z łazienką, dwa mniejsze pokoje mają olbrzymią wspólną łazienkę w korytarzu wyposażoną w wannę i prysznic.
Pokoje są przestronne, nasłonecznione, wszystkie z balkonami. Każda sypialnia wyposażona w sosnowe łóżka, szafy, krzesła, stoły. Ciepłe kolory oraz  ciepłe koce sprawiają, iż wnętrz są naprawdę przytulne. Istnieje możliwość dostosowania sypialni odnośnie liczby łózek pod wymagania gości.  W części dla gości została wydzielona kuchnia, niezależna od gospodarzy. Na podwórku plac zabaw dla dzieci i parking dla klientów. Atutem jest osobne wejście do budynku tylko i wyłącznie dla gości.

Nowe gospodarstwo agroturystyczne jest położone na wzgórzu w Kotowicach. Stąd roztacza się przepiękny widok na skały w Rzędkowicach i Górę Zborów. W kilka minut można dotrzeć autem do zamków w Mirowie i w Bobolicach. Pod ręką są również wszystkie turystyczne atrakcje Gminy Żarki z sanktuarium w Leśniowie na czele.

- Północna część Jury, gdzie położone jest nasze agrogospodarstwo Jurajska Stokrotka to miejsce dla ludzi kochających smak przygody. Zapraszamy osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem,  jak i tych, którym odpowiada spokojny wypoczynek – wszystko zależne od indywidualnej potrzeby i upodobań – zachęca do przyjazdów gospodyni Dagmara Ciosek.

Agrogospodarstwo „Jurajska Stokrotka”
Dagmara Ciosek
Kotowice, ul. Kolejowa 1, 42-310 Żarki
tel. kom.: 500-184-614
email: jurajska.stokrotka@gmail.com
www.jurajskastokrotka.pl


(przygotowała i fot: Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki)

 

16

MAR

2015

2246

razy

czytano