Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Turystyka Gminy Żarki w nowoczesnej odsłonie.

Turystyka Gminy Żarki w nowoczesnej odsłonie.

Z myślą nie tylko o turystach, ale i o mieszkańcach stworzono nową turystyczną stronę gminy Żarki. Głównym celem jest promocja gminy i wszelkich podmiotów związanych z turystyką. Żarki to pierwsza gmina w północnej części województwa, która postawiła na profesjonalną turystyczną wizytówkę. Wielką nowością jest interaktywna mapa, która ułatwia wybór tras, miejsce noclegu i wybór atrakcji i pomaga praktycznie zaplanować każdą wycieczkę.

Pod adresem: www.turystykazarki.pl znajdują się wszystkie niezbędne informacje, pomocne w wypoczynku na terenie gminy. I tak bez kłopotów znajdziemy dane o:
- bazie noclegowej i gastronomicznej,
- ważnych praktycznych informacjach,
- formach turystyki możliwych do uprawiania na terenie Gminy,
- formach rekreacji oraz bazie sportowo- rekreacyjnej,
- walorach środowiskowych,
- propozycjach wycieczek z uwzględnienie rożnych segmentów rynku,
Strona zawiera również przewodnik turystyczny dla odwiedzających i turystów. Uzupełnieniem jest bogata multimedialna warstwa: filmy, zdjęcia, e-kartki, materiały promocyjne do pobrania

Wielką nowością jest interaktywna mapa, która ułatwia wybór tras, miejsce noclegu i wybór atrakcji i pomaga praktycznie zaplanować każdą wycieczkę. http://www.turystykazarki.pl/interaktywna_mapa

- Turystyka w naszym regionie będzie się rozwijać, a turystów będzie przybywać. A nowo powstała strona internetowa zachęci nie tylko przyjazdu, ale i dłuższego  wypoczynku – przekonuje burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Dofinasowanie uzyskał  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach w ramach zadania: „Moje miejsce na Jurze - utworzenie turystycznej strony internetowej upowszechniającej ofertę turystyczną Gminy Żarki wraz z przygotowaniem mobilnych roll-up”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach działania 413 wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.

 

16

MAR

2015

1509

razy

czytano