Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Głosuj za placem zabaw przy przedszkolu w Żarkach

Głosuj za placem zabaw przy przedszkolu w Żarkach

Dzieci mają szansę na nowy wypasiony plac zabaw. Każdy może w tym pomóc oddając głos w internetowym głosowaniu. W ramach projektu Podwórko NIVEA” powstaną nowe Miejsca Rodzinnych Zabawa w 40 punktach w Polsce. Pomóż przedszkolakom z Żarek znaleźć się w gronie laureatów. To kosztuje tylko chwilę.

Gmina Żarki we współpracy z Przedszkolem Publicznym w Żarkach zgłosiła swój udział w konkursie pn: „Podwórko NIVEA”. Celem konkursu jest wyłonienie 40 zwycięskich lokalizacji spośród zgłoszonych lokalizacji z terenu całego kraju, a które zostaną wybrane w ramach głosowania internautów. O własne podwórko walczy również Przedszkole Publiczne w Żarkach przy ulicy Wierzbowej.

W ramach nagrody w konkursie wybudowane zostaną place zabaw według projektu przygotowanego przez NIVEA Polska Sp. z o.o. zwane Podwórkiem NIVEA.

Swój głos będzie można oddać w każdy dzień tygodnia przez 24 godziny na dobę.

W związku z tym liczymy na Państwa głosy od których zależy powodzenie w konkursie !!!!!!

Głosowanie trwa od 1 kwietnia do 31 maja br. i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Wejdź na stronę i zagłosuj, nie zapomnij potwierdzić głosu w swojej skrzynce mailowej: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko

 

03

KWI

2015

2600

razy

czytano