Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Nabór uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Nabór uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie ogłasza nabór uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (autyzm, wady wzroku i słuchu, niepełnosprawność umysłowa, zespól Aspergera) do klas integracyjnych I - VI.

Nasza szkoła co roku osiąga bardzo wysokie wyniki podczas sprawdzianu szóstoklasisty zarówno w gminie, jaki i w całym powiecie oraz kraju.

Naszymi atutami są:
-  małe klasy maksymalnie do 15 osób,
- specjalistyczna kadra nauczycielska: surdopedagog, nauczycieli z przygotowaniem do pracy  z uczniami ze spektrum autyzmu,  oligofrenopedagog, tyflopedagog, logopeda),
- bogata infrastruktura: nowocześnie wyposażone klasy, biblioteka, stołówka szkolna serwująca domowe obiady, nowe boisko wielofunkcyjne, dostęp do Internetu.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego ucznia w zależności od jego potrzeb, włączanie wszystkich dzieci w życie klasy i szkoły, bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, wycieczek oraz imprez klasowych.

Jesteśmy pewni, że Państwa Dzieci znajdą w naszych murach prawdziwie rodzinną atmosferę.

Chętnych do zapoznania się ze szczegółową ofertą Naszej Placówki prosimy o kontakt pod nr tel. 34-3148063 lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły Przybynów ul. Szkolna 2. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej szkoły osobiście ze swoimi pociechami, pociechami także do obejrzenia strony internetowej placówki: www.spprzybynow.pl

 

<p style="text-align: justify;" justify;\"="">

20

KWI

2015

1481

razy

czytano