Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

I Mistrzostwa w Piłce Nożnej dziewcząt

I Mistrzostwa w Piłce Nożnej dziewcząt

Na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej im. Władysława Szafera  w Żarkach został rozegrany turniej  I Mistrzostwa w Piłce Nożnej dziewcząt  o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej w Żarkach Stanisławy Nowak i Przewodniczącej Rady Rodziców przy  SP w Żarkach Anety Bernackiej, które ufundowały nagrody dla zwycięzców. Do turnieju przystąpiło  pięć  szkół podstawowych z powiatu myszkowskiego. Drużyny rozgrywały spotkania systemem każdy z każdym. Nasze reprezentantkinie okazały się zbyt gościnne i zajęły dwa pierwsze miejsca  w turnieju.                           

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Żarkach:  Przemysław Maślankiewicz, Marcin Nowak, Mateusz Gawroński, Krzysztof Błaszczyk i Mariola Pasikowska.                                                                  

- Dziękujemy wszystkim szkołom za przybycie oraz sportową rywalizację. Zapraszamy za rok – powiedział  na zakończenie do zebranych dyrektor Tadeusz Pakuła.

Wyniki turnieju:
I miejsce w turnieju zajęła drużyna– SP ŻARKI II
II miejsce w turnieju zajęła drużyna– SP ŻARKI I
III miejsce w turnieju zajęła drużyna– SP MYSZKÓW NR 3
IV miejsce w turnieju zajęła drużyna– SP MYSZKÓW NR 1
V miejsce w turnieju zajęła drużyna– SP KOZIEGŁOWY

Skład zwycięskiej drużyny z Żarek: Anna Adamczak, Marta Marszałek, Anna Rasztabiga, Angelika Kowacka, Dominika  Mędrecka, Martyna Tomzik, Barbara  Ptasińska, Katarzyna Rał, Wiktoria Elmanowska , Klaudia Leśniak.
Najlepszymi zawodniczkami turnieju zostały: Marta Marszałek i Ola Bernacka z SP Żarki. Uczennice dostały cenne nagrody w postaci piłek, by dalej mogły podnosić swoje umiejętności.

Anna Rasztabiga z SP w Żarkach strzeliła najwięcej bramek podczas całego turnieju i otrzymała statuetką dla króla strzelców.
 

 

03

CZE

2015

4599

razy

czytano