Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Europa to my. Wygraj podróż marzeń

Europa to my. Wygraj podróż marzeń

Pokaż, jak zmieniła się Twoja okolica dzięki Funduszom Europejskim i wygraj wspaniałe nagrody! Druga edycja akcji „Europa to my”.

Jeżeli chcesz pokazać jak zmieniło się Twoje miejsce zamieszkania dzięki funduszom unijnym, a przy okazji wyjechać w podróż swojego życia i zobaczyć znane gwiazdy w swoim mieście, akcja "Europa to my" jest dla Ciebie. Głównym elementem projektu jest niezwykle atrakcyjny konkurs pt. „Pokaż jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoje życie”. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na stronie www.europatomy.eu

Zgłoszenie powinno zawierać od 1 do 8 zdjęć miejsca, które skorzystało z dotacji unijnej w latach 2006-2013, oraz opisu, jak ta zmiana wpłynęła na życie osoby zgłaszającej. Może to być nowa ścieżka rowerowa, biblioteka, czy miejsce uzdatniania wody – wszystko ma znaczenie dla rozwoju Twojego miejsca zamieszkania. Dla zainteresowanych konkursem przygotowaliśmy dwie tury zgłoszeń:

08.06.2015 – 22.06.2015  -  I etap przyjmowania zgłoszeń
22.06.2015 – 03.07.2015 - II etap przyjmowania zgłoszeń

22 czerwca jury wybierze pierwszych dziesięciu finalistów, a 6 lipca kolejną dziesiątkę.

Wszyscy finaliści w nagrodę otrzymają nowoczesne laptopy! Dodatkowo w dniach 29 czerwca - 24 lipca odwiedzimy ich z kamerą i zaprezentujemy w audycjach telewizyjnych na antenie TVP1.

Od 6 do 24 lipca internauci zagłosują na stronie internetowej akcji na, ich zdaniem, najciekawszy projekt. Laureat konkursu „Europa to my” otrzyma bon o wartości 20 000 zł, z przeznaczeniem na „podróż życia”. Ale to nie wszystko!

W miejscowości zwycięzcy, 30 sierpnia odbędzie się koncert z udziałem polskich wykonawców – Edyta Górniak, Margaret, Afromental, Tatiana Okupnik, Donatan i Cleo, Monika Kuszyńska i Formacja Nieżywych Schabuff. Koncert zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich będzie transmitowany na żywo na antenie TVP 1 oraz na stronie internetowej publicznego nadawcy. Dzięki temu miejscowość, w której odbędzie się koncert, zyska szansę na dużą promocję w całej Polsce. Dodatkową nagrodą dla zwycięskiego miasta będzie nagroda użyteczności społecznej o wartości 50 tysięcy złotych, np. 5 Hot-Spotów z rocznym abonamentem.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Szczegóły na www.europatomy.eu
Oto link do Facebook'owej strony konkursu

https://www.facebook.com/EuropaToMy

https://www.youtube.com/watch?v=rCptEJ6qTiw

Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Radia Zet i TVP1.

 

11

CZE

2015

1459

razy

czytano