Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Charytatywny turniej piłki nożnej dla Dominika Małoty.

Charytatywny turniej piłki nożnej dla Dominika Małoty.

OSP w Żarkach i LKS Zieloni Żarki serdecznie zapraszają na cykl charytatywnych  turniejów piłki nożnej pod hasłem „Pomoc dla Dominika Małoty”.
Rozgrywki odbędą się w dniu 20 i 27 kwietnia na boisku bocznym LKS Zieloni Żarki.
Siedmioletni Dominik jest chory na porażenie mózgowe, leczenie jest bardzo kosztowne. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach będą mogły pomóc gdyż całkowity dochód
z turniejów przeznaczony będzie na leczenie. Rozgrywki odbędą się:20.04.2008 (niedziela), 27.04.2008 (niedziela), na boisku bocznym LKS Zielonych Żarki. Finał rozgrywek odbędzie się w dniu 01 maja 2008 (czwartek) podczas koncertu gdzie gościnie zagra drużyna specjalnie zaproszonych gwiazd. Patronem nad pierwszego turniejem objęła firma „BJ PRODUCTS”
z Koziegłów. Dla najlepszych drużyn przewidziano nagrody w postaci pucharów, pamiątkowych dyplomów, a dla pozostałych drużyn symboliczne statuetki.

Zgłoszenia są przyjmowane u Andrzeja Jakóbczaka, tel.  664 715 931

Żarki RETRO

Jeśli ktokolwiek z Państwa chce się podzielić wspomieniami od osób prywatnych, faktami historycznymi związanymi z lokalną historią, archiwalnymi zdjęciami to proszony jest o kontakt: katarzyna.pluta@umigzarki.pl lub telefonicznie (34) 314 80 36 w. 40.  Zdjęcia po ...

14

KWI

2008

975

razy

czytano