Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Uwaga na dopalacze.

Uwaga na dopalacze.

Wielu rodziców obawia się o swoje dzieci, ponieważ ciekawość jest silniejsza od rozsądku, a łatwy dostęp do dopalaczy jest okazją do eksperymentowania. Uwaga na dopalacze – to akcja informacyjna przygotowana przez Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach w ramach kampanii społecznej "Beznuda na wakacjach". Jest ona odpowiedzią na alarmujące wieści płynące z mediów dotyczące używania przez młodzież dopalaczy. Celem prowadzonej kampanii jest dostarczenie Państwu wiedzy na temat działania substancji psychoaktywnych oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia wynikające z ich używania. Zgromadziliśmy dla Państwa informacje zawarte na stronie Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie oraz Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych z siedzibą w Poznaniu.

"Dopalacz", czy "dopalacze" to termin nieposiadający charakteru naukowego. Używa się go potocznie, dla nazwania grupy różnych substancji lub ich mieszanek o rzekomym bądź faktycznym działaniu psychoaktywnym, nieznajdujących się na liście substancji kontrolowanych przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Źródło: www.kbpn.gov.pl/portal?id=110019

DUŻO, DUŻO WIĘCEJ WIEDZY POD ADRESEM: http://www.metis.pl/dopalacze/

POTRZEBNE NUMERY TELEFONÓW

http://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/inne/art,7315,dopalacze-gdzie-szukac-pomocy-najwazniejsze-numery-telefonow.html

Poniżej ulotki ostrzegawcze od Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

15

LIP

2015

1531

razy

czytano