Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

WPŁYWAJ NA PRZYSZŁOŚĆ SWOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY

WPŁYWAJ NA PRZYSZŁOŚĆ SWOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Północnej Jury”, dzięki któremu Gmina Żarki pozyskała środki unijne w perspektywie finansowej 2007-2014 aktywnie pracuje nad tworzeniem Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2015-2022. Strategia ma umożliwić dalsze pozyskanie środków na realizację zadań, inwestycji, wydarzeń i wszelkich inicjatyw w naszym regionie. Lokalna Strategia Rozwoju obejmuje 9 partnerskich gmin Stowarzyszenia, tj. Janów, Koziegłowy, Lelów, Mstów, Niegowa, Olsztyn, Poraj, Przyrów i Żarki.

Zwracamy się do wszystkich mieszkańców wyżej wymienionych partnerskich gmin Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury” z prośbą o zaangażowanie się w prace związane z tworzeniem Lokalnej Strategii Rozwoju. Zachęcamy mieszkańców do uzupełnienia internetowej ankiety- będącej Arkuszem Pomysłów, który umożliwi nam określenie celów i kierunków działania. Ankieta jest dostępna pod poniższym linkiem:

http://www.interankiety.pl/interankieta/f3cab20922f8d3173b726473bc95b0bf

W związku z tym, że w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju będzie dostępnych wiele środków na tworzenie i rozwój podmiotów prowadzących działalność gospodarczą zwracamy się także do lokalnych przedsiębiorców z prośbą o uzupełnienie internetowej ankiety dostępnej pod poniższym linkiem

http://www.interankiety.pl/interankieta/268ef325e47e0cbc251dfcdbec8b5345

Państwa opinie i uwagi będą dla nas ważnym głosem w dalszych pracach nad opracowywaniem Lokalnej Strategii Rozwoju. Zostaną wykorzystane tylko do niniejszego celu. Ankiety są anonimowe a ich uzupełnienie zajmie nie więcej niż 4 minuty. Już dzisiaj chcemy podziękować za Państwa cenny czas poświęcony na badanie.

04

SIE

2015

1207

razy

czytano