Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Piknik integracyjny w Zaborzu.

Piknik integracyjny w Zaborzu.

Jest taki dzień raz do roku, który w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym spotykają się rodziny, personel, władze gminy po to, aby wspólnie spędzić czas w ramach Pikniku Integracyjnego. Tak też było w tym roku w ostatnią sobotę sierpnia.

Dopisała pogoda, dopisali goście. Pensjonariusze przygotowali specjalny program artystyczny. Przed publicznością zaprezentowali się Alfreda Majchrzak, Maria Tomzik, Marian Góralczyk i Franciszek Polak. Był również wspólny śpiew wszystkich pensjonariuszy. Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski złożył gratulacje właścicielce zakładu Agnieszce Pękalskiej.

- Cieszę się, że taki obiekt funkcjonuje na terenie Gminy Żarki. Fachowa opieka, piękny budynek, cudowny ogród, w którym dzisiaj możemy wspólnie spędzić czas i rozsądne zarządzanie to wszystko świadczy o marce Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Złota Jesień w Zaborzu – powiedział burmistrz Klemens Podlejski.

Po części oficjalnej zaprezentowały się zespoły: Ostrówiolinki pod kierunkiem Jana Gryzika, KGW Malwy z Poraja pod kierunkiem Mirosława Podlejskiego oraz Klan Sikorskich, czyli Henryk Sikorski wraz z wnuczkiem Piotrem Zamorskim z Żarek.


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. ZOL Złota Jesień)

 

07

WRZ

2015

1286

razy

czytano