Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego kolejny raz rusza z cyklem bezpłatnych warsztatów nt. wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym. Warsztaty skierowane są do wszystkich mieszkańców województwa śląskiego. Jesienny Rozwój odbędzie się w 4 miastach naszego województwa: Katowice, Częstochowa, Rybnik i Bielsko-Biała. A co w najbliższym programie?

24.10 (sobota) Content marketing i jego wpływ na pozycjonowanie
Codziennie dociera do nas masa komunikatów reklamowych i nie reklamowych. Wszechobecny szum informacyjny sprawia, że coraz trudniej zainteresować odbiorcę – zwłaszcza reklamą. Jest na to sposób: content marketing, czyli tworzenie ciekawych i angażujących treści.  W czasie warsztatów dowiesz się jak przygotować i przeprowadzić tego typu działania.

Dzięki warsztatom z content marketingu uczestnik zdobędzie wiedzę niezbędną do zaplanowania i realizowania działań marketingowych opartych na dystrybucji angażujących treści. W dobie szumu informacyjnego to najskuteczniejsza metoda przyciągnięcia uwagi potencjalnego klienta.

Artur Jabłoński – Fanatyk komunikacji: marketingowej, wizualnej, interpersonalnej, po prostu wszelakiej. Marketer, szkoleniowiec, wykładowca, bloger.

Formularze rejestracyjne oraz harmonogram i szczegóły znajdują się tutaj:
http://www.e-slask.pl/article/informacje_ogolne_Jesienny_rozwoj

 

21

PAŹ

2015

994

razy

czytano