Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Prośba o pomoc dla Norberta chorego na nowotwór.

Prośba o pomoc dla Norberta chorego na nowotwór.

U szesnastolatka Norberta Dorobisza wykryto chorobę nowotworową – guza kości piszczelowej. Chłopak przebywa w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, bardzo daleko od swojego domu i bliskich. Poddawany jest tam bardzo intensywnemu i obciążającemu leczeniu.

W październiku 2006 roku przeszedł zabieg operacyjny usunięcie guza. Obecnie kontynuowana jest chemioterapia wraz z rehabilitacją.

- Moja sytuacja materialna jest bardzo trudna, sama wychowuję syna, pozostaje bez pracy. Nie jestem w stanie udźwignąć kosztów związanych z leczeniem dziecka – zakupem lekarstw, środków higienicznych, transportu z i do szpitala, noclegów poza miejscem zamieszkania, sprzętem rehabilitacyjnym. Dlatego zwracam się o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mogliby i chcieli pomóc mi w leczeniu mojego syna – prosi mama Norberta.

Od 1 marca do 31 sierpnia Gimnazjum w Żarkach, którego uczniem jest Norbert, uruchamia zbiórkę publiczną. Zbiórka będzie trwała na terenie miasta i gminy Żarki, a kwoty będą zbierane do puszek kwestarskich wystawionych w sklepach na Starym Rynku w Żarkach oraz w innych punktach handlowych. Informacja o zbiórce jest podana na miejskiej stronie internetowej, stronie gimnazjum oraz zostanie upowszechniona w kościołach.


Każdego kto zachciałby pomóc Norbertowi, proszę o wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Ul. Przybyszewskiego 47, 01-849 Warszawa
Nr konta: 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694
Na hasło: NORBERT DOROBISZ

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową
01-849 Warszawa ul. Przybyszewskiego 47
Tel: (22) 834 06 74 www.fundacja.net NIP: 118-05-47-811


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)

27

LUT

2007

2046

razy

czytano