Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Dotacje na tworzenie nowych miejsc pracy.

Dotacje na tworzenie nowych miejsc pracy.

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zwraca się z prośbą o u mieszczenie poniższej informacji na Państwa stronie internetowej.

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza do udziału w spotkaniu edukacyjnym nt. „Dotacje na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych”, które odbędzie się 25 listopada od godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Myszków, przy ul. Kościuszki 26. W ramach Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przewidziano możliwość udzielenia dotacji na:

-  tworzenie nowych przedsiębiorstw społecznych (spółdzielni socjalnych),
- tworzenie nowych miejsc pracy w istniejących przedsiębiorstwach społecznych (spółdzielniach socjalnych, stowarzyszeniach, fundacjach prowadzących działalność gospodarczą),
- wsparcie ekonomizacji podmiotów ekonomii społecznej, niebędących przedsiębiorstwami społecznymi, o ile przyczyni się to do stworzenia nowych miejsc pracy.

Na spotkanie zapraszamy osoby fizyczne zainteresowane utworzeniem spółdzielni socjalnej oraz podmioty ekonomii społecznej/przedsiębiorstwa społeczne zainteresowane utworzeniem nowych miejsc pracy w organizacji.
Podczas spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia:

- potencjał podmiotów ekonomii społecznej w subregionie północnym województwa śląskiego;

- oferta wsparcia Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w zakresie rozwoju ekonomii społecznej;

- zasady udzielania dotacji na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych (terminy, grupy osób uprawnione do uzyskania dotacji, dokumenty).

Prosimy o zgłaszanie się na spotkanie pod nr tel. 34 325-71-42, bądź mailowo na rafal@jowes.pl

http://jowes.pl/events/spotkanie-edukacyjne-nt-dotacje-na-tworzenie-miejsc-pracy-w-przedsiebiorstwach-spolecznych-myszkow

 

20

LIS

2015

1110

razy

czytano