Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Konkurs na logo Eurojust.

Konkurs na logo Eurojust.

Europejska Jednostka Współpracy Sądowej Eurojust z siedzibą w Hadze (Holandia), ogłasza konkurs na nowy znak graficzny.

Projekt powinien zawierać jeden lub kilka kluczowych elementów nawiązujących do misji, jaką pełni Eurojust, jak np. walka z przestępczością transgraniczną, koordynacja i współpraca pomiędzy państwami członkowskimi UE różnorodnych zarówno pod względem kultury jak i prawodawstwa, współpraca sądowa i prawna w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej.

Informacje m.in. na temat  wymagań technicznych i artystycznych, nadsyłania zgłoszeń oraz  regulamin konkursu

Termin przesyłania zgłoszeń upływa o północy 13 stycznia 2016 r.  Pliki o nazwie LOGO2016-EJ- NAZWISKO-IMIĘ należy przesłać na adres mailowy 20EJ_logocontest@eurojust.europa.eu

Na zwycięskie prace czekają nagrody:

1 miejsce    € 7 000
2 miejsce    € 2 000
3 miejsce    € 1 000

Dziesięć najlepszych zgłoszeń otrzyma również dyplom uznania.

Eurojust to jednostka zajmująca się zwalczaniem transgranicznej przestępczości zorganizowanej. Eurojust został ustanowiony w 2002 roku. Jego misją jest wspieranie i wzmacnianie współpracy i koordynacji działań krajowych organów wymiaru sprawiedliwości w walce z przestępczością ponadgraniczną dotykającą kraje Unii Europejskiej.

Zadaniem Eurojustu jest zwiększenie wydajności krajowych organów śledczych i dochodzeniowych w sprawach dotyczących poważnej przestępczości ponadgranicznej i zorganizowanej, oraz pomoc w możliwie najszybszym i najefektywniejszym doprowadzaniu przestępców przed oblicze sprawiedliwości.

Celem agencji jest osiągnięcie kluczowej roli jako centrum wiedzy specjalistycznej na poziomie działań sądowniczych w ramach wysiłków skierowanych przeciwko zorganizowanej przestępczości ponadgranicznej na terenie Unii Europejskiej.

Źródlo : KE, Eurojust http://www.eurojust.europa.eu/

Czytaj więcej na www.silesia-europa.pl

 

26

LIS

2015

1126

razy

czytano