Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

We wtorkowy wieczór w Bibliotece Miejskiej miłośnicy literatury spotkali się z entuzjastką życia, Jolantą Szwalbe, autorką motywujących i pozytywnie nastrajających do życia książek: „Myśl i działaj dla przyszłości”, Złap na zawsze wiatr w żagle”, „Wyrusz w drogę”, „Sto i więcej lat w aktywności”. Spotkanie odbyło się w Miejsko i Gminnej Bibliotece Publicznej w Żarkach.

Pani Jolanta mówi o sobie, że jest niepoprawną optymistką i stara się swoim optymizmem zarażać także innych, prezentując swoje książki i zawarte w nich przepisy na pogodne i spełnione życie.

Autorka z pamięci cytowała sentencje ludzi pióra, nauki, kultury, opowiadając o ich dokonaniach, przytaczała ciekawe momenty z ich biografii. Potrafiła słuchaczy wzruszyć i rozśmieszyć, natchnąć optymizmem i skłonić do chęci realizowania swoich marzeń, bycia ciągle aktywnym mimo upływu lat.

Po wykładzie, można było zakupić wybrane książki wraz z dedykacją.

Książki Jolanty Szwalbe nie pozwalają pozostać biernym życiowo, nawet w wieku emerytalnym. I dziś już są dostępne w naszej bibliotece. Gorąco zachęcamy do lektury.

 

11

GRU

2015

1050

razy

czytano