Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Kopciuszek i Święty Mikołaj w Jaworzniku.

Kopciuszek i Święty Mikołaj w Jaworzniku.

Stowarzyszenie Moc Pokoleń z Myszkowa pod czujnym, artystycznym okiem Katarzyny Miklas, odwiedziło w dniu 10 grudnia szkołę podstawową w Jaworzniku   i zaprezentowało najmłodszym mieszkańcom Jaworznika, Przybynowa oraz Zawady muzyczne przedstawienie inspirowane znaną i lubianą baśnią o Kopciuszku.

W jedną z postaci przedstawienia wcieliła się Małgorzata Musialik, nauczyciel wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Jaworzniku. Wraz z aktorami zawitał do dzieci Święty Mikołaj, który przywiózł mnóstwo upominków. Uczniowie wiedząc, że zawita do nich  Święty, zadbali o świąteczne  dekoracje pod nadzorem opiekuna Samorządu Uczniowskiego Renaty Wiewióra, aby Mikołaj dobrze się czuł w szkole i zechciał wrócić do nich ponownie w przyszłym roku.

Spotkanie było nie tylko miłą i ciekawą formą spędzenia czasu, ale również szansą dla uczniów na spotkanie z teatrem muzycznym „na żywo”, bez dodatkowych kosztów, czy też uciążliwych dojazdów.


Projekt „Czy znasz tę bajkę?” został dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Zawierciu.

 

17

GRU

2015

1099

razy

czytano