poniedziałek, 20 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Bernardyn, Krystyna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Kasia, Mariusz, Robert na 11. PZU Półmaraton Warszawski

Strona główna » Aktualności » Kasia, Mariusz, Robert na 11. PZU Półmaraton Warszawski

wielkość tekstu:A | A | A

W 11 edycji znanego w całej Polsce PZU Półmaratonu Warszawskiego grupę Biegaj z Żarkami silnie reprezentowało jej trzech członków: Trio Nowak-ów: Kasia, Robert i Mariusz. Jedni z najsilniejszych, najbardziej wytrwałych i najbardziej systematycznych zawodników. Razem z 15-stoma tysiącami biegaczy próbowali osiągnąć jak najlepszy wynik, zmagali się ze swoimi słabościami. A tu niespodzianka, poprawiona życiówka Mariusza N. o 20 min: Silesia Półmaraton 2015 (październik) 02:01:56, 11. Półmaraton Warszawski 2016 (kwiecień) 01:42:27. Gratulujemy.
Następne zawody wkrótce, ale przed nimi jakże przyjemne treningi. Widzimy się we wtorek o 18:00 na Starym Rynku w Żarkach. Zapraszamy wszystkich większych i mniejszych sportowców, a  także chętnych zimowych leniuchów do aktywności fizycznej. WyBiegaj z Żarkami zdrowie

 

czytano: 841 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-04-07 13:31:32

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9