Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Nabór wniosków w ramach programu Działaj Lokalnie

Nabór wniosków w ramach programu Działaj Lokalnie

Chcesz zmieniać świat? Jesteś członkiem grupy nieformalnej lub organizacji pozarządowej z terenu powiatu zawierciańskiego lub myszkowskiego, pomożemy Ci! Znów ruszył nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie”.

„Działaj Lokalnie” – to nazwa programu finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Na terenie powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego realizuje go Centrum Inicjatyw Lokalnych. W ramach programu na wnioskodawców czeka 29,7 tys. złotych, a maksymalna kwota pojedynczego dofinansowania wynosi 6 tysięcy złotych.
Program adresowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

- W ramach programu przewidywane jest przyznanie dotacji na projekty, dzięki którym możliwe jest osiąganie celów o charakterze dobra wspólnego. Projekty powinny wynikać z konkretnych potrzeb danej społeczności, mieć jasno określony cel, dobrze zaplanowane działania, mierzalne rezultaty i rozsądne koszty realizacji, podkreśla Paweł Abucki - prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych.

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach konkursu trwa od 15 kwietnia do 15 maja br. i będzie się odbywać drogą elektroniczną poprzez generator wniosków na stronie internetowej www.system.dzialajlokalnie.pl.

Zapraszamy na spotkania informacyjne, podczas których będzie można uzyskać więcej informacji na temat „Działaj Lokalnie”:
•   26 kwietnia (wtorek), godz. 13:00, Urząd Miasta Myszków, ul Tadeusza Kościuszki 26, Myszków
•   27 kwietnia  (środa), godz. 13:00, Urząd Gminy Kroczyce, ul. Batalionów Chłopskich 29, Kroczyce

Osoby zainteresowane  udziałem w spotkaniu informacyjnym proszone są o zgłoszenie się mailowe: lachor@cil.org.pl lub telefoniczne: 032 67 020 14, do dnia 25 kwietnia.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Centrum Inicjatyw Lokalnych, przy ulicy Senatorskiej 14 w Zawierciu, pod numerem telefonu 32 67 020 14, adresem e-mail lachor@cil.org.pl  oraz na stronie internetowej www.dzialajlokalnie.pl i http://cil.org.pl/

Poniżej regulamin konkursu.

20

KWI

2016

1089

razy

czytano