Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Piknik Rodzinny w Żarkach.

Piknik Rodzinny w Żarkach.

Meczem piłkarskim Ojcowie contra synowie o puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Żarkach Klemensa Podlejskiego  na stadionie sportowym przy lasku fabrycznym, rozpoczął się piknik rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Drużyny do gry  przygotowywały nauczycielki z przedszkola Iwona Wierzbicka i Katarzyna Niepiekło. Dzięki wspaniałej formie najmłodszych i dopingowi kibiców mecz zakończył się wygraną  synów. Ostateczny wynik 12:3. W imieniu Burmistrza medale, dyplomy i puchar, sportowcom wręczyła Przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Nowak.

Potem na scenie dzielnie prezentowało się prawie całe przedszkole. Część artystyczną rozpoczął nauczyciel  języka angielskiego w przedszkolu Piotr Zając  piosenką Jerzego Stuhra „Śpiewać każdy może” udowadniając, że na tej scenie mogą występować wszyscy, trzeba tylko chcieć. Nauczycielki, konferansjerki imprezy Agnieszka Kowacka, Żaneta Okraska i Marlena Pompa w piosence „Chłopak z gitarą byłby dla nie parą” przeniosły nas wszystkich w lata 70.  Następnie swój talent widzom ujawniły przedszkolaki z każdej grupy wiekowej i oddziału zerówkowego. Mogliśmy podziwiać wielkie umiejętności artystyczne laureatów   Konkursu Piosenki Współczesnej  dla przedszkolaków pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego. Laureaci konkursu tanecznego „Mini Dance Schow” w którym nasze przedszkolaki zdobyły w Domu Kultury w Poraju I i II miejsce i konkursu recytatorskiego. Odbył się także konkurs plastyczny dla dziecka i rodzica pod okiem Elżbiety Maszczyk i Teresy Ociepka, którego temat brzmiał „Wakacje z rodzicami ”. Następnie na scenie zagościły animatorki z programem interaktywnym „Piraci dzieciom”, które przez godzinę zabawiały małych i dużych. Imprezę zakończyło losowanie nagród - nagrodą główną był basen rodzinny, huśtawka,  pawilon ogrodowy, mp 3, mata do tańczenia i gra.  Uroczystość w lasku fabrycznym zgromadziła dużą widownię, zamówione słoneczko świeciło całą imprezę  a na twarzach dzieci gościł szeroki uśmiech.  Organizatorami tej uroczystości byli: Przedszkole Publiczne w Żarkach i Dom Kultury w Żarkach.
Składamy serdeczne podziękowania sponsorom i osobom które zaangażowały się w organizację pikniku: Burmistrzowi Miasta i Gminy w Żarkach, Międzypowiatowemu Bankowi  Spółdzielczemu w Myszkowie, Rodzicom przedszkolaków, Klubowi Sportowemu   „LKS Zieloni Żarki”, Panu Mateuszowi Gawrońskiemu (sędzia) i Pani Annie Cichoń  ( komentator sportowy).

 

13

CZE

2016

1252

razy

czytano