poniedziałek, 20 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Bernardyn, Krystyna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Zakończenie roku szkolengo w ZS w Żarkach ZDZ w Katowicach

Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolengo w ZS w Żarkach ZDZ w Katowicach

wielkość tekstu:A | A | A

24 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotkali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Uroczystość miała wyjątkowy charakter, ponieważ uczestniczył w niej przedstawiciel firmy METAL-SYSTEM w Myszkowie Pan Łukasz Wiaderny, który wręczył pisemne oferty pracy, gwarantujące zatrudnienie od 1 września, wyróżniającym się uczniom-pracownikom młodocianym, którzy w firmie METAL-SYSTEM realizowali zajęcia praktyczne w zawodach ślusarz i operator obrabiarek skrawających. W ten sposób pracodawca wynagrodził szczególne zaangażowanie uczniów oraz sumienność wykonywania powierzonych obowiązków w okresie nauki.

            Dyrektor szkoły Pan Kazimierz Lamch dokonał podsumowania roku szkolnego, podziękował nauczycielom za współpracę, a uczniom pogratulował promocji do klas następnych lub ukończenia szkoły. Następnie wręczył uczniom nagrody za wyniki w nauce, frekwencję, zachowanie oraz udział konkursach o zasięgu wojewódzkim i krajowym. Dwóch uczniów zasadniczej szkoły zawodowej odebrało z rąk Dyrektora świadectwa z czerwonym paskiem.

Absolwentom życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji oraz życzymy udanych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja szkoły składa podziękowania firmie METAL-SYSTEM w Myszkowie za dotychczasową współpracę, która otwiera uczniom nowe możliwości zdobycia zawodu i pracy.

czytano: 953 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-06-28 08:54:21

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 7