Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zakończenie roku szkolengo w ZS w Żarkach ZDZ w Katowicach

Zakończenie roku szkolengo w ZS w Żarkach ZDZ w Katowicach

24 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotkali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Uroczystość miała wyjątkowy charakter, ponieważ uczestniczył w niej przedstawiciel firmy METAL-SYSTEM w Myszkowie Pan Łukasz Wiaderny, który wręczył pisemne oferty pracy, gwarantujące zatrudnienie od 1 września, wyróżniającym się uczniom-pracownikom młodocianym, którzy w firmie METAL-SYSTEM realizowali zajęcia praktyczne w zawodach ślusarz i operator obrabiarek skrawających. W ten sposób pracodawca wynagrodził szczególne zaangażowanie uczniów oraz sumienność wykonywania powierzonych obowiązków w okresie nauki.

            Dyrektor szkoły Pan Kazimierz Lamch dokonał podsumowania roku szkolnego, podziękował nauczycielom za współpracę, a uczniom pogratulował promocji do klas następnych lub ukończenia szkoły. Następnie wręczył uczniom nagrody za wyniki w nauce, frekwencję, zachowanie oraz udział konkursach o zasięgu wojewódzkim i krajowym. Dwóch uczniów zasadniczej szkoły zawodowej odebrało z rąk Dyrektora świadectwa z czerwonym paskiem.

Absolwentom życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji oraz życzymy udanych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja szkoły składa podziękowania firmie METAL-SYSTEM w Myszkowie za dotychczasową współpracę, która otwiera uczniom nowe możliwości zdobycia zawodu i pracy.

28

CZE

2016

1345

razy

czytano