Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Budowa chodników przy ul. Myszkowskiej w Żarkach.

Budowa chodników przy ul. Myszkowskiej w Żarkach.

Firma Domax z Boronowa przedstawiła najkorzystniejszą ofertę w otwartym przetargu ofert i będzie wykonywać chodniki przy ul. Myszkowskiej w Żarkach.

- W przetargu wzięło udział 7 firm, żadna oferta nie została odrzucona. Komisja w dniu 28 maja wybrała PPHU Domax z Boronowa jako wykonawcę chodników przy ul. Myszkowskiej w Żarkach w ciągu DW nr 793- informuje burmistrz Klemens Podlejski.
W ramach zakresu robót ustalono ułożenie chodników kostki brukowej od ul. Berka Joselewicza do pomnika T. Kościuszki przy ul. Myszkowskiej, po obu stronach ulicy. Będą wykonane wjazdy na posesje. Nowy ciąg dla pieszych powstanie jeszcze w tym roku.

Aktualnie jest budowany chodnik przy ul. Moniuszki od ul.. Topolowej kierunku Złotego Potoku, również w ciągu DW nr 793.

Laureaci z gminy Żarki w VII Powiatowym Konkursie na Tradycyjne Ozdoby Bibułkowe.

Monika Stępień reprezentująca Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Żarki oraz Izabela Szewczyk  z Ostrowa otrzymały nagrody w dniu 18 maja 2008 roku podczas majówki odbywającej się na olsztyńskim rynku. Tu wręczono nagrody laureatom VII Powiatowego Konkursu na Tradycyjne Ozdoby Bibułkowe. Te ...

06

CZE

2008

1516

razy

czytano