Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Pożegnanie z Bartkiem

Pożegnanie z Bartkiem

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci naszego kolegi Bartka Kluszczyńskiego (27 lat), pracownika Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach.

Bartek Kluszczyński z Żarek ukończył Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku Białej, Wydział Humanistyczno- Społeczny, kierunek: filologia polska, specjalność: medialna  i dodatkowo kulturoznawstwo. Pierwszym miejscem pracy zawodowej Bartka było Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu. W marcu 2015 roku Bartek podjął współpracę z Gminą Żarki. Był odpowiedzialny za działania związane z organizacją pracy w Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach.  Baretek Kluszczyński z wielkim profesjonalizmem podszedł do zleconych zadań. Sam wnosił wiele cennych inicjatyw oraz pomysłów. Nie szczędził sił przy działaniach promocyjnych, spotkaniach organizowanych w Starym Młynie oraz codziennej działalności tej placówki.

Zawsze bardzo dobrze przygotowany, obowiązkowy, dbający o szczegóły, uprzejmy wobec innych, pogodny i uśmiechnięty. Jego mała ojczyzną były Żarki i to poczucie lokalnego patriotyzmu w przypadku Bartka  dało się odczuć przy realizacji wielu projektów, które wiązały się z tym jurajskim miasteczkiem. Uwielbiał podróże oraz jazdę na rowerze.

Nagłe odejście Bartka w tak młodym wieku okryło smutkiem rodzinę, dziewczynę Monikę, sąsiadów, koleżanki i kolegów ze szkolnej ławy i z pracy oraz szereg innych osób.

Dzisiaj łączymy się w bólu z najbliższą rodziną.

Bartku! Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze!
Spoczywaj w spokoju!

02

SIE

2016

2186

razy

czytano