Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Kupiecki Sąsiek w Żarkach już 13 sierpnia

Kupiecki Sąsiek w Żarkach już 13 sierpnia

Zapraszamy na trzeci w tym roku  Kupiecki Sąsiek. Na Targowisku w Żarkach w dniu 13 sierpnia 2016 r.  otwarte zostaną wrota Kupieckiego Sąsieku. Zakupy naszym gościom będzie umilać Kapela Ani - Ani z Żarek. Odwiedzający stodołę będą mogli się zaopatrzyć min. w prawdziwy chleb na zakwasie, chleb tatarczuch, chleb orkiszowy, lizaki i słodycze.  Nie zabraknie również rękodzieła wykonywanego na naszym terenie: koronek, produktów z filcu, kartek wykonanych haftem krzyżykowym, artykułów dekoracyjnych z wikliny, szkła i Aniołków Jurajskich. Na wrotach stodoły swoje obrazy zaprezentuje pani Wiesława Gryzik.
Dla naszych najmłodszych przygotujemy  warsztaty pt.
 „Nie święci garnki lepią... ale dzieci w Kupieckim Sąsieku”.
Tym razem Pracownia Plastyczna An-artem zaprasza najmłodszych na WARSZTATY CERAMIKI do sąsieku, gdzie będą lepić jurajskie dzwoneczki. Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone. Oczywiście nie zabraknie, tak lubianych przez dzieci warsztatów: "Sokiem malowane". Przygotujemy dwa stanowiska, przy których dzieci będą malować słodkie obrazy. Zajęcia plastyczne poprowadzi Anna Rylowska-Pyrek.

... a od września Pracownia Plastyczna An-artem zaprasza na "Spotkania z kulturą i plastyką" do Domu Kultury w Żarkach. Od nowego roku szkolnego powstaną dwie grupy wiekowe. Szczegóły pod pod numerem 662 311 527; mail: pracowniaplastyczna@elementarz.edu.pl


Organizatorem Kupieckiego Sąsieku jest Dom Kultury i Gmina Żarki.

 

09

SIE

2016

1199

razy

czytano