Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Zamknięte ulice i zakaz sprzedaży alkoholu w niektórych punktach Żarek w dniu 14 czerwca 2008r.

Zamknięte ulice i zakaz sprzedaży alkoholu w niektórych punktach Żarek w dniu 14 czerwca 2008r.

W dniu 14 czerwca w związku z premierą oratorium leśniowskiego na terenie sanktuarium, od godz. 16.00 do 23.00 będzie zmieniona organizacja ruchu, a niektóre z ulic zamknięte dla ruchu kołowego.

Od godz. 16.00 dla ruchu kołowego zostanie zamknięta ulica Leśniowska od budynku kościoła aż do sanktuarium. Główny parking dla samochodów zostanie przygotowany na płycie targowiska miejskiego (obszar 1,5 ha powierzchni). Dla gości zostaną także udostępnione parkingi przy urzędzie miasta, ul. Koziegłowskiej, Wierzbowej, na Osiedlu 600-lecia.

W dniu 14 czerwca zgodnie z decyzją Rady Miejskiej w Żarkach wprowadza się zakaz sprzedaży, podawania, spożywania oraz wnoszenia napojów alkoholowych na terenie osiedla Leśniów obejmującym obszar ograniczony ulicami: Leśniowską ( od skrzyżowania z ul. Wierzbową), Niegowską, Ofiar Katania ( od skrzyżowania z ul. Niegowską, do skrzyżowania z ul. Piaski), Klasztorną, Źródlaną, Krzywą, Wschodnią.


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)

06

CZE

2008

1418

razy

czytano