Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Rozmowy o województwie na Żareckim Jarmarku.

Rozmowy o województwie na Żareckim Jarmarku.

Jak wyobrażasz sobie przyszłość województwa śląskiego. To jedno z  pytań, jakie będzie postawione mieszkańcom w ramach pionierskiego na skalę kraju projektu partycypacyjnego „Śląskie. Tu rozmawiamy”. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią, pomysłami, inspiracjami to zapraszamy na żareckie targowisko. Tutaj w najbliższą sobotę (27.08.) pojawi się specjalny bus, wyposażony w mobilne studio filmowe, zaparkuje pośrodku targu przy Karczmie Szary Wilk, a animatorzy będą zapraszać ich uczestników do dzielenia się opiniami, sugestiami i pomysłami związanymi z przyszłością regionu.

- Gmina Żarki została wybrana jako jedno z tych miejsc, w którym warto porozmawiać o województwie śląskim. My udostępniamy teren targu, ale organizatorem akcji "Śląskie. Tu rozmawiamy" jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego - informuje burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

W efekcie tych spotkań powstaną krótkie wywiady filmowe z mieszkańcami, które zostaną umieszczone na urzędowym kanale YouTube. Uzyskane opinie zostaną też wykorzystane i poddane dyskusji w trakcie kolejnego etapu procesu partycypacji – spotkań z ekspertami m.in. z zakresu nauki, biznesu, organizacji pozarządowych czy samorządów.

Skontaktuj się
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
40-037 Katowice
ul. Ligonia 46
tel. 32 77 40 657
e-mail: turozmawiamy@slaskie.pl

 

22

SIE

2016

1219

razy

czytano