Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Piknik w Jaroszowie.

Piknik w Jaroszowie.

W dniu 10 września 2016r w Jaroszowie, przy świetlicy, odbył się V Jurajski  Rodzinny Piknik Integracyjny, na którym spotkały się dzieci z Domu Środowiskowego z Żarek, Jaroszowa i sąsiednich wsi. Organizatorzy: stowarzyszenia: Jurajskie Amonity z Jaroszowa, Absolwenci i Miłośnicy Z.S im. T. Kościuszki z Żarek, Cudownie Dzieci, Rada Sołecka z Jaroszowa, Środowiskowy Dom Samopomocy z Żarek, Klub Motocyklowy z Myszkowa, dzięki sponsorom, własnym środkom, pracy swoich członków, zorganizowali dla milusińskich, rozrywki w postaci: przejażdżki furgonem po okolicy, oswajanie się z jazdą konną w stajni Jaroszówka, aerobik, malowanie twarzy, sesje zdjęciowe na wspaniałych motocyklach, wysłuchanie koncertu młodzieżowego zespołu Grejpfrut.

Poczęstunek dla uczestników stanowiły: grochówka, żurek, kiełbaski i kaszanki z rusztu, swojski smalec z kiszonymi ogórkami, ciasta domowych wypieków oraz dużo słodyczy, soków, napoi.

Organizatorzy serdecznie dziękują: Burmistrzowi Miasta i Gminy w Żarkach Klemensowi Podlejskiemu, Bankowi Spółdzielczemu w Myszkowie za wsparcie finansowe, Klubowi Motocyklowemu z Myszkowa za pyszną grochówkę i żurek, panu Arkadiuszowi Socha i Ryszardowi Halabowskiemu za przejażdżki furgonem, Marcie Szczeblewskiej za udostępnienie stajni Jaroszówka i przeprowadzenie hipoterapii, za aerobik podziękowania dla Oli Buła, pani Ninie Podsiadlik i Annie Tkacz za artystyczne malowanie twarzy, młodzieżowemu zespołowi Grejpfrut za piękny koncert. Swój słodki wkład mieli: v-ce dyrektor Zespołu Szkół Agnieszka Skorek, radny Andrzej Jakubczak, Ela Zenderowska. Smaczne pieczywo dostarczyły piekarnie Musialik &Samulak i Henpiek z Żarek. Soki i napoje ufundował Sokpol z  Myszkowa.

Piknik  przygotowały: Halina Buła, Janina Cuglewska, Ewa Wnuk, Aneta Pniak, Rada Sołecka z Jaroszowa.

 

19

WRZ

2016

1757

razy

czytano