Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Adresy mailowe pracowników żareckiego magistratu.

Adresy mailowe pracowników żareckiego magistratu.

Każdy z pracowników żareckiego magistratu ma swój służbowy adres mailowy. Pracownicy zostali zobowiązani do posługiwania się tym adresem w kontaktach z petentami. Plus dla tych ostatnich jest taki, iż pewne informacje mogą uzyskać drogą mailową nie ruszając się z domu.
- Zachęcamy osoby do korzystania z drogi mailowej w kontaktach z urzędem. Jest to łatwy i bezpłatny sposób komunikowania się ze służbami w gminie – zachęca burmistrz Żarek Klemens Podlejski.( burmistrz@umigzarki.pl)
Poniżej pełna lista mailowa pracowników żareckiego magistratu.
  • UMiG Żarki - poczta@umigzarki.pl
  • Burmistrz - burmistrz@umigzarki.pl
  • USC - usc@umigzarki.pl 
  • Sekretariat - sekretariat@umigzarki.pl 
  • Agnieszka Celeban - agnieszka.celeban@umigzarki.pl 
  • Agnieszka Skorek - agnieszka.skorek@umigzarki.pl 
  • Aneta Nowakowska - aneta.nowakowska@umigzarki.pl 
  • Anna Madejska - anna.madejska@umigzarki.pl 
  • Anna Stodółkiewicz - anna.stodolkiewicz@umigzarki.pl 
  • Barbara Major - barbara.major@umigzarki.pl 
  • Barbara Ochocka - biuroradyzarki@umigzarki.pl 
  • Edyta Kwiatkowska - edyta.kwiatkowska@umigzarki.pl 
  • Joanna Jarosz - joanna.jarosz@umigzarki.pl 
  • Joanna Męcik - joanna.mecik@umigzarki.pl 
  • Joanna Zamorska - joanna.zamorska@umigzarki.pl 
  • Katarzyna Kulińska – Pluta - katarzyna.pluta@umigzarki.pl 
  • Krzysztof Jawura - krzysztof.jawura@umigzarki.pl 
  • Lucyna Jastrząb - lucyna.jastrzab@umigzarki.pl 
  • Małgorzata Banaszczyk - malgorzata.banaszczyk@umigzarki.pl 
  • Ola Marchewka - marchewka.ola@umigzarki.pl 
  • Mariusz Nowak - mariusz.nowak@umigzarki.pl 
  • Monika Mizerska - monika.mizerska@umigzarki.pl 
  • Monika Pyżyńska - monika.pyzynska@umigzarki.pl 
  • Jakub Grabowski - oswiata@umigzarki.pl, jakub.grabowski@umigzarki.pl 
  • Sylwia Grabowska - sylwia.grabowska@umigzarki.pl 
  • Dominika Horoszko - dominika.horoszko@umigzarki.pl 
  • Dorota Mucha - skarbnik@umigzarki.pl 
  • Teresa Borówka - teresa.borowka@umigzarki.pl 
  • Teresa Gradzik - teresa.gradzik@umigzarki.pl 
  • Teresa Myga - teresa.myga@umigzarki.pl 
  • Zamorowski Tadeusz - zamorowski.tadeusz@umigzarki.pl 
  • Zdzisława Motyl - zdzislawa.motyl@umigzarki.pl 

11

CZE

2008

1772

razy

czytano