Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Album Jurajskie Noce i Dnie i pamiątki.

Album Jurajskie Noce i Dnie i pamiątki.

Album Jurajskie Noce i Dnie wydanie Wrzesień 2016 jest już dostępny w punktach sprzedaży na Jurze! Dwa z nich znajdują się w Gminie Żarki. Przepiękny album przedstawiający jurajskie atrakcje można kupić w MGOK oraz w Muzeum Dawnych Rzemiosł W Starym Młynie w Żarkach. W młynie z resztą są dostępne i pamiątki i inne wydawnictwa turystyczne o Jurze i Województwie śląskim.

Album Jurajskie Noce i Dnie przedstawia fascynujący świat przyrody i wspaniałych zabytków Jury. Jego dynamiczne zdjęcia, kolorystyką, grą światłocieni, przypominają obrazy wielkich mistrzów impresjonizmu. Znalazły się w nim ponadto fotografie prezentujące jurajskie atrakcje w nocnej scenerii, na których uchwycono ruch gwiazd;. Na okładce zastosowano efekt 3 D (zdjęcie nocne i dzienne).

W albumie znalazły się zdjęcia (m.in. Tomasza Gębusia i Jakuba Krawczyka) niezwykle malowniczych miejsc Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, przybliżające atrakcje turystyczne wszystkich gmin zrzeszonych w Związku Gmin Jurajskich. Objętość 138 stron. Wersja Językowa: polska-angielska-niemiecka

06

PAŹ

2016

1090

razy

czytano