Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

LKS Zieloni Żarki pokonali KS Włodar Częstochowa 1:0.

LKS Zieloni Żarki pokonali KS Włodar Częstochowa 1:0.

W dniu 7 kwietnia 2007 odbył się mecz inauguracyjny IV ligii w rundzie wiosennej.  Bohaterem spotkania był Przemysław Malczewski, zdobywca gola dla Zielonych.

LKS Zieloni Żarki z KS Włodar Częstochowa spotkali się na boisku w Częstochowie. Zieloni Żarki zwyciężyli 1:0. Zwycięską bramkę strzelił wychowanek Zielonych Przemysław Malczewski.
  • Pomimo dużych ubytków kadrowych, ponieważ najlepsi zawodnicy  poodchodzili - Przemysław Oziębała do Zagłębia Sosnowiec, a Rafał Psonka do Victorii Częstochowa, Sebastian Strzała do MKS Myszków, to udało się w tym meczu osiągnąć sukces – mówi Piotrek Wysocki, kierownik klubu. - Drużyna zbudowana z wychowanków naszego klubu i z naszego powiatu postarała się o największą niespodziankę rundy rewanżowej IV Ligii.
W sobotę na stadionie LKS zieloni Żarki zostanie rozegrany mecz z GKS 71 Tychy, klubem z przeszłością pierwszoligową i z aspiracjami o awans do III Ligii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00. Sobotni mecz ze względów bezpieczeństwa odbędzie się bez udziału publiczności.

13

KWI

2007

1932

razy

czytano