Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Samoobrona Kobiet. Bezpłatne szkolenia.

Samoobrona Kobiet. Bezpłatne szkolenia.

Samoobrona Kobiet to projekt bezpłatnych szkoleń, które będą się odbywały w 30 polskich miastach. Najlepsi wojskowi instruktorzy będą uczyli i pokazywali Polkom, jak doskonalić umiejętności i techniki samoobrony, po to, aby w razie niespodziewanego ataku czy znalezienia się w sytuacji zagrażającej osobistemu bezpieczeństwu potrafiły sobie z nimi poradzić.

Celem projektu Samoobrona Kobiet jest popularyzacja sytemu szkoleniowego z walki wręcz Sił Zbrojnych RP w środowisku cywilnym, zapoznanie kobiet ze sposobem realizacji zajęć z walki wręcz w bliskim kontakcie, nauka podstawowych technik samoobrony oraz doskonalenie opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony.

Kazda grupa kobiet weżmie udział w ośmiu spotkaniach (od listopada 2016 do czerwca 2017, z reguły w każdą pierwszą sobotę miesiąca) w wytypowanych miejscach. W województwie śląskim w 6 Batalionie Powietrznodesantowym w Gliwicach oraz 18 Batalionie Powietrznodesantowym w Bielsku-Białej. Osobą odpowiedzialną na szczeblu Wojskowej Komendy Uzupełnień jest Ewa Danisiewicz, tel. 261 101 634.

 

 

23

LIS

2016

1156

razy

czytano